RN55E1540DBSL
MFR.Part #
RN55E1540DBSL
JLCPCB Part #
C3408532
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors