RN55E1540BBSL
MFR.Part #
RN55E1540BBSL
JLCPCB Part #
C3487343
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors