RN60C8872FRE6
MFR.Part #
RN60C8872FRE6
JLCPCB Part #
C5732739
Description
-65℃~+175℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors