RN55E1501DR36
MFR.Part #
RN55E1501DR36
JLCPCB Part #
C3354502
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors