SFR16S0008201JA500
MFR.Part #
SFR16S0008201JA500
JLCPCB Part #
C3488316
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS