TNPU0603270RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603270RAZEN00
JLCPCB Part #
C3981441
Description
-55℃~+125℃ 100mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS