RN55E1500FBSL
MFR.Part #
RN55E1500FBSL
JLCPCB Part #
C1427525
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors