RN55E1580FBSL
MFR.Part #
RN55E1580FBSL
JLCPCB Part #
C1426861
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors