Y1624100R000A0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1624100R000A0W
JLCPCB Part #
C4006354
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount