RN55E1472FR36
MFR.Part #
RN55E1472FR36
JLCPCB Part #
C1776895
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors