RN55E1402FR36
MFR.Part #
RN55E1402FR36
JLCPCB Part #
C3568526
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors