RN55C8981BR36
MFR.Part #
RN55C8981BR36
JLCPCB Part #
C3417845
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors