CF1/4C474J
MFR.Part #
CF1/4C474J
JLCPCB Part #
C3434861
Description
-1000ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS