RN55E1471BRSL
MFR.Part #
RN55E1471BRSL
JLCPCB Part #
C1805162
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors