CMF5541K200BEBF
MFR.Part #
CMF5541K200BEBF
JLCPCB Part #
C1422602
Description
-55℃~+175℃ 41.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors