RN55E1171BRSL
MFR.Part #
RN55E1171BRSL
JLCPCB Part #
C1805447
Description
-65℃~+175℃ 1.17kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors