RN55E1821BRSL
MFR.Part #
RN55E1821BRSL
JLCPCB Part #
C1804225
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors