RN55E1331FR36
MFR.Part #
RN55E1331FR36
JLCPCB Part #
C1779712
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors