MAL210248472E3
MFR.Part #
MAL210248472E3
JLCPCB Part #
C3814802
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 151.7mm 16.3A@100Hz 29mΩ@100Hz 31.8mm 385V 4700uF 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS