RN55C10R5FR36
MFR.Part #
RN55C10R5FR36
JLCPCB Part #
C1766238
Description
-65℃~+175℃ 10.5Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors