RN55E1331BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E1331BRE6
JLCPCB Part #
C1791167
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors