RN55E6810FB14
MFR.Part #
RN55E6810FB14
JLCPCB Part #
C1414338
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors