RN55C3924FB14
MFR.Part #
RN55C3924FB14
JLCPCB Part #
C1428870
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.92MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors