RN55E1200DBSL
MFR.Part #
RN55E1200DBSL
JLCPCB Part #
C3441007
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors