RNC70H1582FRRE5
MFR.Part #
RNC70H1582FRRE5
JLCPCB Part #
C3353202
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors