RN55E11R0BRE6
MFR.Part #
RN55E11R0BRE6
JLCPCB Part #
C3457528
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors