RN55E1150BRE6
MFR.Part #
RN55E1150BRE6
JLCPCB Part #
C3563649
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors