RN55E10R0BRE6
MFR.Part #
RN55E10R0BRE6
JLCPCB Part #
C1791991
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors