RN55E1182FBSL
MFR.Part #
RN55E1182FBSL
JLCPCB Part #
C3532363
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors