Y070650R0000A9L
MFR.Part #
Y070650R0000A9L
JLCPCB Part #
C1494687
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400mW 50Ω Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS