RN55E1130BRSL
MFR.Part #
RN55E1130BRSL
JLCPCB Part #
C1807041
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors