Y1624390R000B24W
MFR.Part #
Y1624390R000B24W
JLCPCB Part #
C4132431
Description
-55℃~+150℃ 200mW 390Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount