RN60D6341FRSL
MFR.Part #
RN60D6341FRSL
JLCPCB Part #
C1782377
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors