RN55E1042BRSL
MFR.Part #
RN55E1042BRSL
JLCPCB Part #
C1805937
Description
-65℃~+175℃ 10.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors