RN55C11R0FB14
MFR.Part #
RN55C11R0FB14
JLCPCB Part #
C1433674
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors