RNC65H1052FRBSL
MFR.Part #
RNC65H1052FRBSL
JLCPCB Part #
C3441150
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors