RN55E1001BRSL
MFR.Part #
RN55E1001BRSL
JLCPCB Part #
C1805485
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors