RN55E1000BRSL
MFR.Part #
RN55E1000BRSL
JLCPCB Part #
C1805369
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors