RN55C3653DRSL
MFR.Part #
RN55C3653DRSL
JLCPCB Part #
C1790461
Description
-65℃~+175℃ 125mW 365kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors