RN55D4994FR36
MFR.Part #
RN55D4994FR36
JLCPCB Part #
C3375442
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors