RN55D2000FBSL
MFR.Part #
RN55D2000FBSL
JLCPCB Part #
C1430017
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors