RN55E6491FRSL
MFR.Part #
RN55E6491FRSL
JLCPCB Part #
C1792913
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors