RN55C5000BB14
MFR.Part #
RN55C5000BB14
JLCPCB Part #
C3568171
Description
-65℃~+175℃ 125mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors