RN55D34R8FBSL
MFR.Part #
RN55D34R8FBSL
JLCPCB Part #
C1430033
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors