Y50777K32000V0L
MFR.Part #
Y50777K32000V0L
JLCPCB Part #
C1492101
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.32kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors