HFA08TB60PBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HFA08TB60PBF
JLCPCB Part #
C7279887
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.7V@8A 18ns 36W 600V 60A 8A TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS