RN65D34R8FBSL
MFR.Part #
RN65D34R8FBSL
JLCPCB Part #
C1431603
Description
-65℃~+175℃ 34.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors