RN55D3242FRSL
MFR.Part #
RN55D3242FRSL
JLCPCB Part #
C3478811
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors