RN55D3241FRSL
MFR.Part #
RN55D3241FRSL
JLCPCB Part #
C1785216
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors