RN55D3240FRSL
MFR.Part #
RN55D3240FRSL
JLCPCB Part #
C1785154
Description
-65℃~+175℃ 125mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors